Бананки, рюкзаки, одяг Urban Planet

Бананки, рюкзаки, одяг Urban Planet
Не секрет що у молоді активне життя. Вони відправляються в туристичні подорожі, гуляють по місту, вчаться і т.д. Тому рюкзаки в житті молодих людей займають особливе місце. І дуже хочеться, щоб вони були не просто практичними, але і модними, щоб радували кожен день. Такі аксесуари дуже зручні, вони дійсно допомагають звільнити руки і носити все що потрібно за спиною. У представлених брендом моделях можна розмістити всі найнеобхідніші речі і при цьому завжди залишатися стильним.

Бананка і рюкзаки Urban-planet

За що молодь так любить цей бренд? Надійність, комфортабельність, красиві забарвлення і простий крій - це все складові рюкзаків компанії. А ще з таким аксесуаром ви завжди можете носити з собою необхідні речі аж до гаджетів.

У таких аксесуарах є місце під ноутбук або планшет. Всі зовнішні і внутрішні кишені мають застібки. Туди можна покласти все що ви носите в кишенях або руках. Це можуть бути гаманці, смартфони, і будь-які інші предмети. До речі, спинка в таких аксесуарах ущільнена, а значить компанія працює з турботою про своїх покупців. Тепер не доведеться переживати про неправильну поставу або якихось інших проблем зі спиною. Навантаження на хребет буде розподілено правильно.

Поліестер, з якого шиються ці вироби, просочений спеціальним складом, який відштовхує воду і не дає промокнути вмісту сумки. Фурнітура ж завжди радує якістю, виробник стежить за цим уважно.

 Якщо ви вирішили купити рюкзак або бананку Urban-planet, можете звертатися в наш магазин і вже скоро ви отримаєте бажаний предмет гардероба. Такий аксесуар стане ідеальним доповненням іміджу.

Немає жодного товару цього виробника.