Інтернет магазин EMILI.com.ua


EMILI.com.ua - інтернет магазин в Україні, що представляє більше 10 000 товарів і більше 20 справжніх українських і закордонних брендів взуття, одягу, аксесуарів, сумок і прикрас.


Філософія нашого бізнесу - це європейський рівень сервісу і якості, чесність і ввічливість. На перше місце ми ставимо задоволеність наших клієнтів, і робимо все для того, щоб Ви залишилися задоволені нашою роботою.

Ми напряму співпрацюємо з відомими українськими брендами, поставляємо виключно оригінальний сертифікований товар, стараємось особисто перевіряти його якість, щоб виключити наявність браку. Наша молода та енергійна команда не припиняє пошуки нових ексклюзивних товарів і натхненно відстежує останні віяння моди, щоб йти в ногу з часом. Ми стежимо за своєю репутацією і намагаємося відбирати найкраще з кращого переймаючи досвід у законодавців світової моди.

Ми завжди готові допомогти Вам визначитися з вибором. Наші консультанти із задоволенням розкажуть про особливості тієї чи іншої моделі, допоможуть підібрати речі, які підійдуть саме Вам.

Здійснюючи покупки на EMILI.com.ua Ви робите вибір на користь відмінної якості та бездоганного сервісу. На сторінках нашого сайту ви знайдете новинки вітчизняних виробників і багато інших, унікальних і яскравих моделей сумок та одягу, які буде нелегко знайти в бутиках великих мегаполісів. Все це можна придбати сидячи вдома, позбавивши себе від непотрібного стресу, довгих і утомливих походів по різних магазинах, а наші ціни Вас приємно здивують.

Ми оперативно обробляємо всі замовлення і здійснюємо доставку в максимально короткі терміни. Оперативно доставляємо товар перевізником Нова Пошта по всій Україні.

Для нас дуже важливим є той факт, що Ви зупинили свій вибір на EMILI.com.ua.


Режим роботи call-центру: 

пн-сб з 09:00 до 18:00.

Телефон: +38 (063) 553 05 03