Ми працюємо! Всі деталі по VIBER (063) 553 05 03

Дорожні валізи Bonro (Бонро) пластикові та тканинні

Дорожні валізи Bonro (Бонро) пластикові та тканинні

Чемодан - перший предмет який потрібен для подорожі. Такі сумки на колесах спочатку розраховані на довгу дорогу, водонепроникні і будуть довгі роки надійними супутниками мандрівників. Bonro - бренд, заснований в Китаї в 2016 році. Незважаючи на те, що компанії всього лише пару років, вона стала улюбленицею у багатьох покупців магазину EMILI.

Як вибрати валізу Bonro

Перш ніж купити такий чемодан, важливо визначитися з сумою, яка у вас в кишені. Ціна буде залежати від ряду факторів. Наприклад, від:

  • Розміру. Чим більше він, тим більше можна перевезти в ньому речей, а значить виконати потреби власника виробу. Компанія пропонує вироби самих різних розмірів. Ви можете купити один чемодан або ж комплект.
  • Ручок. Звичайно, більшу частину шляху валіза лежить десь в багажнику або будь-якому іншому місці під час переміщення. Але будуть такі проміжки дороги, коли потрібно буде йти з валізою і нести її за собою. В такому випадку надійні коліщатка і якісні ручки будуть гранично зручні.

Найбільш міцним матеріалом для виготовлення валіз вважається нейлон, поліестер і пластик. Також в число хороших матеріалів можна віднести поліпропілен. У якісного матеріалу буде якісна і фурнітура.


Немає жодного товару цього виробника.