Гаманець 2.1 (Шкіра Crazy Horse) Виноград BlankNote
- Виробник: BlankNote
- Модель: emili-10477
- Наявність: Є в наявності
1. Кур'єрська доставка до дверей. Здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта»
2. Доставка по всій Україні - Нова Пошта
- Накладений платіж (оплата при отриманні)
- Передоплата на карту Приват банку, Монобанку або рахунок ФОП
Ми доставимо Ваше замовлення БЕЗКОШТОВНО якщо його сума становить 2000 грн і вище при умові оплати на карту
Зверніть увагу, при доставці Новою Поштою післяплатою - клієнт оплачує комісію 20 грн + 2% від суми замовлення
Залишилися питання? +38 (063) 553-05-03
Розмір: 11.5x9 см
Матеріал: натуральна шкіра
Упаковка: крафтова коробка
Бордовий гаманець подвійного складання з натуральної шкіри Crazy Horse.
Модель має лаконічний дизайн і достатній функціонал. Ви зможете покласти в нього все необхідне максимально компактно. Такий аксесуар оцінять любителі натуральних і якісних речей. А вишуканий і шляхетний колір гаманця підкреслить індивідуальність і стиль власниці.
Завдяки невеликому розміру (11.5x9 см) аксесуар зручно поміщається в жіночу сумочку, так і в кишеню піджака.
Гаманець має досить просторе відділення для купюр. Два зручні відділення для карток і візиток. Не забули ми і про спеціальному відділенні для дрібниці, яке закривається на дуже міцну кнопку.
Якщо Ви любите лаконічність, вишуканість і якість, то такий гаманець ручної роботи Вам безумовно сподобається. Гаманець упакований в коробку з крафт картону.
Гарантія на гаманець 3 з моменту покупки.
УВАГА! Вичинка даної шкіри припускає природну появу на ній подряпин і потертостей в ході використання! Від цього гаманець стає ще стильнішою і приємніше, але оцінять це тільки справжні шанувальники вінтажного стилю:)
| Характеристики | |
| Виробник | Blanknote |
| Колір | Змішаний |
| Матеріал | Шкіра |
| Країна Виробник | Україна |
| Акція | До дня закоханих |






