Instagram

Правила зберігання сумок


Даний аксесуар займає в житті жінки особливе місце. Найчастіше сумок кілька - для різних цілей. Звичайно ж, щоб жіноча сумочка якомога більше зберігала пристойний вигляд, необхідно пам'ятати про правила догляду.

По-перше, сумки не варто зберігати набитими. Тільки в пустому стані. Перед тим, як розмістити сумочку на полиці, її потрібно звільнити від сміття, почистити підкладку, видалити плями.

По-друге, не потрібно скочувати ремені і лямки сумок. Інакше шкіра зіпсується.

По-третє, вироби не варто розташовувати щільно. Повинно бути трохи вільного місця. Якщо сумка з натуральної шкіри, не потрібно складати її в пакет. Оскільки повітря в такому випадку буде надходити гірше. Однак щоб захистити виріб від пилу, потрібно використовувати мішки. Також не можна нагрівати натуральну шкіру. Тому на сумочку не повинні потрапляти прямі сонячні промені.

Звичайно ж, поруч не повинно бути батарей. Інакше виріб швидко втратить товарний вигляд, потьмяніє, і брати її з собою на вихід у світ вже не захочеться.

Якщо сумочка позбавлена ​​твердого каркаса, краще набити її папером, покласти шарфик.


Де ж зберігати сумочки? Є кілька варіантів:

1. Верхня полиця шафи. З огляду на те, що у кожної дівчини є одна «універсальна» сумка для всіх випадків, то решту можна помістити саме туди. А ось клатчі легко розкладаються на манер книжок. Але сумки не можна класти одна на іншу;

2. Підліжковий ящик. Він може бути висувним. Дуже зручний засіб, як для аксесуарів, так і для сумок. Головне, щоб вони не стикалися;

3. Комод. Підійде для дрібних, плоских сумочок.

4. Двері шафи. Підійде для маленьких квартир, заощадить місце на полиці і час підбору сумочки до конкретного наряду. До речі, сама Джессіка Альба так робить. Однак якщо сумочок дуже багато, це не варіант. Інакше шафа буде нагадувати новорічну ялинку.

5. Нижнє відділення шафи. Під одягом, яка на вішалках.

6. На шафі - так робить Еймі Сонг, відомий блогер. Однак для сумочок на ремінці і клатчів можна зробити навіть стійку. Фантазія необмежена.


Як доглядати?

Сумки із замші чистяться губкою. Деякі сумки можна прати в теплій воді. Якщо сумки безформні, не можна прати. Якщо сумки шкіряні, варто обробляти їх спеціальними засобами. Причому, повністю - всі ремінці і ручки.

При дотриманні цих простих правил сумочки прослужать довше, і порадують своєю функціональністю і пишністю.

Схожі статті

Спортивні сумки: нове про знайоме

Невід'ємна частина сучасного міського життя - походи в спортзал або на фітнес. Тому сумки стали невід'ємним атрибутом гардеробу сучасного жителя мегаполісу. Прагнучи до універсальності і зручності, намагаючись заощадити час, не витрачаючи його на стояння в пробках, шанувальники фітнесу та спорту намагаються вирушити на тренування відразу ж після завершення робочого дня.