Жіноча сумка на пояс бананка Sambag Tirso Max чорний оксфорд
- Виробник: Sambag
- Модель: emili-61573
- Наявність: Є в наявності
1. Кур'єрська доставка до дверей. Здійснюється кур'єрською службою «Нова Пошта»
2. Доставка по всій Україні - Нова Пошта
- Накладений платіж (оплата при отриманні)
- Передоплата на карту Приват банку, Монобанку або рахунок ФОП
Ми доставимо Ваше замовлення БЕЗКОШТОВНО якщо його сума становить 2000 грн і вище при умові оплати на карту
Зверніть увагу, при доставці Новою Поштою післяплатою - клієнт оплачує комісію 20 грн + 2% від суми замовлення
Залишилися питання? +38 (063) 553-05-03
Сумочка на пояс бананка Tirso - твій ключ до свободи руху
Сумка на пояс, через плече - невід'ємний атрибут активних людей
Вона зручна, вмістка і, як наслідок, практична
Характеристики:
-
Матеріал верха: оксфорд з поліуретановим покриттям в поєднанні з поліестром з геометричним плетінням. Матеріал водовідштовхувальний, стійкий до вицвітання, еластичний (не тріскає при експлуатації) та міцний на розрив.
-
Підкладка. Матеріал оксфорд середньої щільності, міцний, стійкий до царапин, легко чиститься, нитки з нього не вилазять. Завдяки з'єднанню всіх частин підкладки між собою, навантаження на тканину зменшується і розподіляться рівномірно. Це продовжує термін служби виробу та швів ззовні.
-
Фурнітура. Блискавки YKK з надійного пластику. Бігунки YKK металеві. Основне відділення на блискавці. Фастекс-застібка з міцного сучасного пластика.
-
Шлейки. Плечовий ремінь з текстилю надійно пришитий до вушок сумки. Приєднаний до боків текстильними трикутниками. Довжина регулюється за допомогою фастекса та регулятора.
-
Функціональність. Ззовні спереду сумки дві кишені. Всередині сумки два окремих відділення, одне з яких оснащене додатковою кишенею на блискавці. Ззовні на спинці сумки одна кишеня на блискавці. Стандартно поставляється на обхват по талії (через плече) від 110 см до 165 см: ремінь регулюється. При замовленні в коментарі зазначте необхідну довжину ременя, якщо вона відрізняється від стандартної.
-
Розмір: 38*17*6 см
Сумки доступні у всіх кольорах.
Жіноча сумка на пояс бананка Tirso Max чорний оксфорд за вигідними цінами.
Вітаємо у магазин жіночих сумок! Ми надаємо персональний підхід кожному клієнту і з радістю допоможемо вам купити сумку бананку жіночу або чоловічі рюкзаки для будь-якого випадку. Ми завжди пропонуємо актуальні моделі та широкий вибір на рюкзаки чоловічі, щоб задовольнити смаки наших клієнтів.Жіночі бананки в інтернет-магазині
Наша команда багато років працює в цій галузі та завжди готова запропонувати вам найкращі рішення. Наші консультанти залюбки допоможуть вам обрати сумки на пояс чоловічі або сумка рюкзак купити які можна за вигідними цінами. У нас ви легко знайдете жіночі сумки від українського виробника . Відвідайте наш інтернет-магазин сумок та рюкзаків та обирайте власний стиль!



